Львівська обласна рада скасувала свої попередні рішення про створення обласного виконавчого комітету Львівська обласна та відсторонення від виконання посадових обов‘язків керівників державних установ.
Таке рішення прийняли сьогодні депутати Львівської обласної ради на засіданні сесії.
Львівська обласна рада вирішила привести у відповідність до Конституції України і законів України рішення обласної ради, відмінивши рішення обласної ради від 24.11.04 №№ 230-242.
Як повідомляло агентство, 2 грудня Львівська обласна рада призупинила дію рішень про створення обласного виконавчого комітету від 24 листопада.
Цим же рішенням депутати призупинили дію рішення про відсторонення голови ДПА у Львівській області Мирослава Хом’яка, заступника голови ДПА у Львівській області, начальника податкової міліції області Станіслава Коваленка, начальника УМВСУ у Львівській області Олега Сала, першого заступника начальника УМВСУ Ярослава Скибу, начальника Західної регіональної митниці Тараса Козака, гендиректора „Львівлісу” Михайла Кутя та директора ДП „Львівське обласне автотранспортне управління”.
24 листопада Львівська облрада перейняла на себе функції виконавчої влади в області і утворила облвиконком. В.о. керівника облвиконкому було призначено Петра Олійника, його заступником Олега Канівця
24 листопада депутати Львівської облради відсторонили від виконання службових обов’язків голову ДПА у Львівській області Мирослава Хом’яка, заступника голови ДПА у Львівській області, начальника податкової міліції області Станіслава Коваленка, начальника УМВСУ у Львівській області Олега Сала, першого заступника начальника УМВСУ Ярослава Скибу, начальника Західної регіональної митниці Тараса Козака, гендиректора „Львівлісу” Михайла Кутя та директора ДП „Львівське обласне автотранспортне управління” Ігоря Думу. Тоді ж Львівська облрада призначила виконуючих обов’язки начальника УМВСУ у Львівській області, голови та першого заступника ДПА у Львівській області та гендиректора ДЛО „Львівліс”. Депутата Львівської облради Михайла Ваврина призначено виконуючим обов’язки начальника УМВСУ у Львівській області. Ігоря Тереха призначено виконуючим обов’язки першого заступника начальника УМВСУ у Львівській області. Екс-начальника УМВСУ у Львівській області Василя Рябошапка призначено виконуючим обов’язки голови ДПА у Львівській області. Депутата Львівської облради екс-гендиреткора ДЛГО „Львівліс” Анатоля Дейнеку призначено виконуючим обов’язки генерального директора ДЛГО „Львівліс”.