Львівська облрада скерувала в прокуратуру матеріали про порушення закону колишніми керівниками ДПА у Львівській області С.Медведчуком, О.Сторчило та Б.Жовнірчиком, ― повідомила прес-служба Львівської облради.
Перевірка, здійснена Львівською облрадою, встановила, що колишній керівник ДПІ у м. Бориславі Жовнірчик отримав службову квартиру в супереч існуючим нормам закону. Клопотання щодо представлення квартири було зроблено тодішнім керівником ДПА у Львівській області Сергієм Медведчуком.
Львівська облрада стверджує, що керівник ДПІ у м. Бориславі, по-перше. не мав право на позачергове отримання житла, по-друге, отримав квартиру, метраж якої перевищує встановлені законом норми.
„Дії (бездіяльність) посадових осіб ДПА у Львівській області та Дрогобицького ОДПІ, зокрема п. Медведчука С.В., п. Сторчила О.О. і п. Жовнірчика Б.М., суперечать вимогам Указу Президента України від 22.06.99 р. за № 287/99 і розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.10.99 за № 276, оскільки вказані правові норми спрямовані на розв’язання проблем по забезпеченню житлом осіб рядового і керівного складу органів внутрішніх справ та податкової міліції. Крім цього, при закріпленні вказаної квартири п. Жовнірчику Б.М., посадові особи Дрогобицького ОДПІ, зокрема керівник цього підрозділу п. Сторчило О.О., знехтували вимогою ст. 47 ЖК України, якою встановлено в Україні максимальну норму житлової площі при отриманні житла - 13,65 кв.м, а по м. Бориславу ця норма становить - 7,0 кв. м на одну особу”, ― сказано у повідомленні.