Як інформує прес-служба ЛОР, на засіданні сторони розглянули питання з проблематики на українсько-польському кордоні та покращення ситуації щодо перетину україно-польського кордону, а також обговорили стан справ щодо відкриття пункту пропуску Нижанковичі – Мальховіце.

З метою підвищення транзитного потенціалу регіонів та подальшого економічного розвитку прикордонних територій, ефективного використання їх туристично-рекреаційного потенціалу та покращення якості життя мешканців прикордоння, комісії прийняли спільну декларацію.

У декларації відображено звернення до Кабінету Міністрів України з проханням якнайшвидше надіслати польській стороні Угоди між Кабінетом Міністрів України та урядом Республіки Польща про створення на українсько-польському кордоні міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Нижанковичі – Мальховіце». Окрім того, комісії погодили звернутися до урядів України та Республіки Польща з проханням під час затвердження державних бюджеті в на 2013 рік передбачити кошти для будівництва пункту пропуску через українсько-польський кордон «Нижанковичі – Мальховіце» та під’їзних шляхів до нього.

Також на спільному засіданні комісій, сторони ухвалили підтримати реалізацію спільних туристичних маршрутів «Шляхами Першої світової війни», «Нафтовий шлях» – по давніх нафтових промислах Львівщини і Підкарпатського воєводства та «Дерев’яна сакральна архітектура» – туристичний маршрут з вивчення українського та польського дерев’яного зодчества.

На завершення роботи спільного засідання, представники сторін ухвалили створити робочу групу щодо напрацювання Виконавчого протоколу на 2013 – 2014 роки до Угоди між Львівською областю (Україна) та Підкарпатським воєводством (Республіка Польща) про міжрегіональне співробітництво від 30 березня 2000 року.