Від імені голови Львівської обласної ради Олега Панькевича та депутатського корпусу обласної ради Ярослав Качмарик привітав присутніх із святом - відкриттям Вісімнадцятого міжнародного форму видавців у Львові і вручив президентові громадської організації "Форум видавців" Олександрі Коваль нагороду Львівської обласної ради - Подяку - за активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок у промоцію книги, відкриття нових імен в українській та світовій літературі.

15 вересня голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради Ярослав Качмарик взяв участь в урочистій церемонії відкриття Шостого міжнародного літературного фестивалю та урочистій церемонії оголошення переможців Всеукраїнського конкурсу "Книга Форуму видавців 2011".

У своєму вітальному слові Ярослав Качмарик відзначив важливість такої події, як Міжнародний форум видавців, і наголосив на тому, що Львівська обласна рада сприяла і надалі фінансово сприятиме проведенню цього заходу у Львові.

Нагадаємо, що Львівська обласна рада виділила цього року з обласного бюджету на підтримку Форуму видавців 200 тисяч гривень. Львівська обласна рада виступає співорганізатором Форуму видавців.