Львівська облрада вважає недоцільним перебування Олександра Сендеги на посаді голови Львівської ОДА та звернеться до президента про звільнення його із займаної посади.
Про це йдеться у рішенні „Про порушення Конституції та чинного законодавства України” під час проведення виборів Президента України і заходи недопущення фальсифікації під час повторного голосування 26 грудня”. Прийнятому сьогодні на засіданні позачергової сесії Львівської облради.
Сьогодні Львівська облрада прийняла рішення „Про порушення Конституції та чинного законодавства України” під час проведення виборів Президента України і заходи недопущення фальсифікації під час повторного голосування 26 грудня”. В основу рішення покладено звіт Тимчасової контрольної комісії з перевірки порушень виборчого законодавства. Комісія вважає, що голова Львівської ОДА Олександр Сендега та прокурор Львівської області Євген Блажівський не забезпечили контроль і не вжили заходів щодо недопущення і усунення порушень чинного законодавства під час президентських виборів 31 жовтня і 21 листопада.
„За” це рішення проголосувало 55 із 63 присутніх депутатів. Всього у Львівській облраді 81 депутат