За це рішення під час вчорашньої сесії Львівської обласної ради вчора проголосували 76 депутатів, передає кореспондент Вголосу.

Директор департаменту фінансів облдержадміністрації Олег Демків розповів, що зазначений проект рішення розробили з метою погашення кредиторської заборгованості за видатками поточного і капітального характеру, що склалася наприкінці минулого року у зв’язку з не проведенням органами державної казначейської служби платіжних доручень.

Олег Демків пояснив, що внаслідок цього у закладах бюджетної сфери не оплачено придбання миючих засобів, пального, обладнання, роботи поточного та капітального ремонту.

Враховуючи вищезазначене, у рішенні збільшено обсяг обласного бюджету за видатками на 2013 рік в цілому на суму 83 млн. 444 тис. 152 грн.

Обсяг надання кредитів із обласного бюджету на 2013 рік збільшили за спеціальним фондом на суму 87 тис. 700 грн.

Обсяг видатків на утримання органів місцевого самоврядування за загальним фондом збільшили на 79 тис. 523 грн.

Серед згаданих коштів 7 млн. 86 тис. грн. виділять на фінансування процесу проміжних виборів до Львівської обласної ради.

У рішенні йдеться також про те, що у випадку, якщо виборче законодавство буде змінено і кошти за проведення довиборів у Львівській області повернуться у регіон в вигляді субвенцій з державного бюджету, ці гроші будуть перш за все використані на фінансування процедури гемодіалізу.