Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

У зверненні йдеться про те, що останніми діями Російська Федерація продовжує демонстративно нехтувати територіальною цілісністю України, міжнародними договорами та принципами цивілізованого суспільства. А проведення виборів в анексованому Криму, постійні провокації на українській території, диверсії проти громадян у країнах Європи зумовлюють необхідність рішучіших кроків для зміцнення безпеки України.

З огляду на це депутати Львівської обласної ради вимагають від вищого керівництва держави розірвати дипломатичні стосунки з Російською Федерацією. Вважають, зокрема недопустимими такі взаємини з країною, яка є окупантом нашої території.

Водночас, з огляду на диверсійні дії спецслужб Росії на території України та інших держав, втручання в їхню внутрішню політику, депутати виступили і за введення візового режиму для громадян Російської Федерації.

«Такі кроки Української держави визріли вже давно, однак краще пізно, ніж ніколи. Росія знехтувала шансами, які їй давала світова спільнота, відмовилася отямитися та припинити агресію проти України. У такій ситуації в нашої держави залишається єдиний вихід – послідовними й рішучими діями зміцнювати свою обороноздатність, складовою якої є безпека України та її громадян від можливих диверсій і терактів», - йдеться у тексті звернення.