За це рішення під час сесії Львівської обласної ради проголосували 74 депутати, передає кореспондент Вголосу.

Відповідно до свого рішення Львівська обласна рада вирішила взяли участь у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування на 2014 рік, а також затвердила два проекти для участі у Всеукраїнському конкурсі.

Зокрема, від Львівщини на Всеукраїнський конкурс депутати вирішили  представити проекти «Збереження осередків української духовності шляхом порятунку унікальних пам’яток дерев’яної сакральної архітектури на території Львівської області» та «Створення системи популяризації активного туризму в гірських районах Львівщини».

Цим же рішенням депутати рекомендували районним радам, які також є учасниками проекту «Створення системи популяризації активного туризму в гірських районах Львівщини», при формуванні районних бюджетів відповідних районів на 2015 рік передбачити кошти на співфінансування.

Реалізацію цих проектів депутати доручили Управлінню економічної політики Львівської обласної ради та Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон «Карпати – Україна».