Львівська облрада висловила недовіру прокурору Львівської області Євгену Блажівському та звернеться до Генрпокурора України про його звільнення із займаної посади.
Про це йдеться у рішенні „Про порушення Конституції та чинного законодавства України” під час проведення виборів Президента України і заходи недопущення фальсифікації під час повторного голосування 26 грудня”, прийнятому сьогодні на засіданні позачергової сесії Львівської облради.
Як повідомляло агентство, Львівська облрада прийняла рішення „Про порушення Конституції та чинного законодавства України” під час проведення виборів Президента України і заходи недопущення фальсифікації під час повторного голосування 26 грудня”. В основу рішення покладено звіт Тимчасової контрольної комісії з перевірки порушень виборчого законодавства. Комісія вважає, що голова Львівської ОДА Олександр Сендега та прокурор Львівської області Євген Блажівський не забезпечили контроль і не вжили заходів щодо недопущення і усунення порушень чинного законодавства під час президентських виборів 31 жовтня і 21 листопада.
„За” це рішення проголосувало 55 із 63 присутніх депутатів. Всього у Львівській облраді 81 депутат.