Першим пунктом цього рішення є прийняття заяви Львівської обласної ради щодо скасування Указу Президента України В. Ющенка № 46/2010 "Про присвоєння С. Бандері звання Герой України".

У заяві обласна рада висловлює рішучий протест з приводу постанов Донецького окружного адміністративного суду від 2 квітня 2010 року та Донецького апеляційного адміністративного суду від 23 червня 2010 року про визнання незаконним та скасування Указу Президента України від 20 січня 2010 року № 46/2010 «Про присвоєння С. Бандері звання Герой України».

«Вважаємо, що суди пішли на повідку тих агентів Кремля, які сьогодні засідають у вищих ешелонах української влади, а постанови про скасування Указу Президента України від 20 січня 2010 року № 46/2010 «Про присвоєння С. Бандері звання Герой України» суди ухвалили за вказівкою Банкової на догоду Путіну і Мєдвєдєву.

Влада Януковича-Азарова розгорнула широкомасштабну війну проти українців на всіх фронтах – мовному, освітньому, ідеологічному, судовому, соціальному, економічному, культурному, духовному. І рішення Вищого адміністративного суду України є тільки однією з ланок цієї війни», - сказано у зверненні.

У заяві також зазначається:

«Вороги України не могли подолати Бандеру живого, вони бояться його й мертвого. Адже Бандера для мільйонів українців, попри недолугі і нікчемні рішення судів, був і залишається українським Героєм.

Для української громади – Бандера та Шухевич були, є і будуть національними Героями. Під егідою органів місцевого самоврядування і далі відбуватимуться заходи зі вшанування справжніх національних Героїв. Війну проти Бандери і терор проти бандерівців ми, депутати Львівської обласної ради, розцінюємо як наступ на громадянські, конституційні та національні права українців. У цьому протистоянні ми будемо з нашим народом".

Окрім заяви, в інших пунктах проголосованого сьогодні рішення Львівської обласної ради "Про Героя України Степана Бандеру", зазначається, що депутати Львівської обласної ради звертатимуться до органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування Львівської області, Львівської обласної асоціації місцевих рад "Ради Львівщини" розробити і затвердити заходи з висвітлення історії національно-визвольного руху України середини ХХ століття, вагомого особистого внеску справжніх борців за незалежність Держави – Степана Бандери, Романа Шухевича, Євгена Коновальця.

Львівська обласна рада пропонуватиме головами міст обласного та районного значення, інших населених пунктів Львівської області прийняти рішень про присвоєння Степанові Бандері імені почесного громадянина міста (селища, села), а також рекомендуватиме змінити назви вулиць Степана Бандери і Романа Шухевича – на вулиці Героя України Степана Бандери і Героя України Романа Шухевича.

Обласні обранці звернуться до органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій та громадськості Львівщини з пропозицією активно долучитися до завершення будівництва пам'ятника Степанові Бандері у м. Львові.

Участь у сесії також брали депутати Львівської міськради, голови районних рад та міських голів міст обласного значення. Міський голова Львова Андрій Садовий з невідомих причин не прибув на сесію.