Про це інформує прес-служба Львівської обласної ради.

Мова йде про ті території, які відповідно до чинного законодавства, визнані депресивними, йдеться у повідомленні.

Переможцями конкурсу вважаються заклади культури населених пунктів, які домоглися найкращих результатів із: створення умов для здійснення повноцінної творчої діяльності та культурно-освітнього обслуговування сільського населення; організації роботи щодо збереження та належного утримання закладів культури в сільській місцевості; забезпечення діяльності художнього колективу (народного, зразкового аматорського, художнього); виконавської майстерності; якості та змістовності репертуару; участі та здобутків у районних, обласних, всеукраїнських і міжнародних конкурсах, фестивалях та оглядах; проведення тематичних масових заходів, концертів, фестивалів тощо.

Для участі в конкурсі (переможців районних конкурсів) відповідні ради мають подати до Львівської обласної ради (вул. В. Винниченка, 18, кабінет №321 – канцелярія) заявку на участь у конкурсі та аналітичну довідку щодо виконання вищезазначених заходів із відповідними мультимедійними та поліграфічними матеріалами.

Матеріали переможців районних конкурсів необхідно подати до 1 липня 2014 року.

Конкурсна комісія визначить переможців конкурсу у трьох категоріях та розподілить премії: перша премія становитиме 30 тис. грн, друга – 10 тис. грн, третя – 5 тис. грн.