Із такою ініціативою виступив на засіданні президії депутат Львівської обласної ради від ВО «Свобода» Олег Панькевич, і його підтримали члени президії, інформує прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

Олег Панькевич запропонував голові обласної ради звернутися за поясненнями з цього приводу до міського голови Львова Андрія Садового та до правоохоронних органів, а також винести питання на розгляд сесії ради.

Нагадаємо, раніше Олег Панькевич скерував депутатські звернення до правоохоронних органів та міського голови Львова, в яких просить з’ясувати, на яких підставах демонтовано скульптури левів із вулиці Кульпарківської та встановлено їх на Личаківському цвинтарі.  

Олег Панькевич зазначає, що, за повідомленнями ЗМІ, у грудні 2015 року було демонтовано дві скульптури левів поблизу автодороги Львів Винники на вул. Кульпарківській у Львові, які, очевидно, є пам’ятками архітектури та мистецтва. За його інформацією, демонтаж пам'ятників та їхнє встановлення здійснено без дотримання процедури, без належних рішень органів влади та місцевого самоврядування. Окрім того, немає погодження Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам`яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій.