Зокрема, як інформує прес-служба ЛОР, останніми днями на офіційному сайті Львівської обласної державної адміністрації з’явилася низка інформаційних повідомлень, зокрема про програму виставкової діяльності у сфері АПК, будівництво школи в с. Либохорі Турківського району, програму вітчизняного книговидання.

«Інформація, викладена в згаданих прес-релізах, недостовірна», – відзначають у ЛОР і додають, – Прикметно, що поява цих повідомлень збіглася в часі з початком виборчої кампанії до Верховної Ради та агітації. Такі дії керівництва Львівської облдержадміністрації мають ознаки порушення Законів України «Про вибори народних депутатів України» та «Про місцеві державні адміністрації».

Нагадаємо, що на позачерговій сесії, яка відбулася 2 серпня 2012 року, Львівська обласна рада ухвалила рішення № 567 «Про бездіяльність посадових осіб Львівської обласної державної адміністрації щодо забезпечення виконання рішень Львівської обласної ради та реалізації заходів обласних цільових програм», яким визнала діяльність Львівської облдержадміністрації з виконання 10 обласних програм та рішень обласної ради незадовільною. За результатами розгляду питання виконавчий апарат обласної ради підготував лист до Президента України В. Януковича щодо невиконання Львівською обласною державною адміністрацією статті 2 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» стосовно реалізації регіональних програм соціально-економічного та культурного розвитку, взаємодії з органами місцевого самоврядування, виконання обласного бюджету та реалізації делегованих обласною радою повноважень.