Проект регламенту обласної ради викликав активне обговорення серед депутатського корпусу. Найбільш жваву дискусію викликали питання створення депутатських фракцій, порядок надання слова, обрання лічильної комісії та ряд інших.

Врешті-решт депутати, обговоривши проект регламенту, висунули свої пропозиції, більшість з яких була підтримана депкорпусом облради.

Зокрема, з подання голови Львівської облради Олега Панькевича зі статті 107, яка говорить про формування депутатській фракцій, було вилучено норму про мінімальну кількість депутатської фракції у кількості 5 осіб. Також депутати підтримали пропозицію голови облради зняти пункт 4 статті 5 Регламенту, який зобов’язував представників преси, радіо і телебачення акредитуватися при її виконавчому комітеті. Натомість Олег Панькевич запропонував представникам ЗМІ бути присутніми на засіданнях облради, її президії та постійних комісіях за умови наявності посвідчення.

Окрім того, була підтримана депутатським корпусом пропозиція доповнити статтю 66 Регламенту. Цю статтю за пропозицією депутата від Народного Руху України Олександра Ганущина доповнили пунктом 20, в якому йдеться про те, що результати відкритих (поіменних) голосувань оприлюднюються на офіційному сайті обласної ради не пізніше, ніж 5 днів після голосування.

Натомість облрада відхилила пропозицію депутата про доповнення статті 109 пунктом 6, який мав би забезпечувати виділення кабінету для виконання своїх обов’язків фракціями.