Як інформує прес-служба ЛОР, серед 27 питань, скерованих на розгляд комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації, депутати розглянули звернення жителів міста Рава-Руська, які просять допомогти у вирішенні проблеми щодо функціонування підприємства, розташованого на території ТзОВ «Жовківський РСКГ». Виробнича діяльність фірми, зазначають жителі, завдає їм чималого клопоту.

«З вересня 2012 року у Раві-Руській на вулиці Грушевського, 118 було відкрито підприємство з виробництва гранульованого палива. Варто наголосити, що згадане підприємство розташоване від житлових будинків та присадибних ділянок буквально на відстані десяти метрів. Робочі механізми підприємства створюють значний шум, вібрацію та викиди пареної тирси в повітря, що спричиняє специфічний запах. Відходи від виробництва розсіюються по навколишній території, вкриваючи попелом та саджею будинки, подвір’я та городи», - йдеться у зверненні жителів міста Рава-Руська.

Натомість голова комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Олексій Балицький  запропонував колегам звернутися до Львівської обласної санепідемстанції, Львівської обласної прокуратури, Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА та Державної екологічної інспекції у Львівській області.