Як повідомляє прес-служба Львівської ОДА, метою підписання є впровадження у області проектів з розроблення регіональної стратегії розвитку підприємництва, інноваційної політики та гендерної рівності в рамках Проекту Розроблення та впровадження публічної політики в Україні (Проект PRISM).

Під час вітального слова голова Львівської ОДА В. Горбаль наголосив, що цей проект є надзвичайно важливим для області, оскільки він – найбільший з тих, які має Львівщина з Канадою.

«Цей проект буде надзвичайно корисним для нас», - наголосив він.

Своєю чергою, представники канадської сторони висловили сподівання, що співпраця в рамках цього проекту буде надзвичайно корисною для обох сторін.

В рамках проекту планується реалізувати низку ініціатив, зокрема, розробка інвестиційної політики розвитку, моніторинг регіонального розвитку бізнесу, інтеграція гендерної рівності.

«В рамках цього проекту ми можемо говорити про технічну допомогу від канадського уряду. Вже відомо, що Львівська область є лідером, як реципієнт, по канадській технічній допомозі з канадської сторони. Зараз маємо допомогу на три наступних роки. Один з аспектів співпраці є надзвичайно актуальним – це адміністративні послуги, особливо з точки зору дерегуляції бізнесу і підприємництва. Також в рамках цього проекту буде працювати група експертів, як канадських, так і українських. Будуть опрацьовувати питання підтримки підприємництва, розвитку малого та середнього бізнесу»», - наголосив Горбаль.