Про це сьогодні на прес-конференції розповів перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Йосиф Ситник, повідомляє кореспондент «Вголосу».

«Вчора я був в Ожидові і зайшов у низку крамниць і побачив, що тих позначок не має, хоча у львівських супермаркетах такі позначки вже є. Я закликаю, щоб всі виконували таке рішення Львівської ОДА», – сказав Ситник.

Однак за його словами, Львівська облдержадміністрація не має права карати тих підприємців, які відмовляються позначати російські товари, адже не має на це повноважень. Тобто, якщо підприємець відмовиться це робити, то, відповідно, йому за це нічого не буде.

Водночас Ситник додав, що на Львівщині є 177 фірм, засновники яких є громадяни Росії.

«Ми не можемо вжити санкції на рівні повної заборони продавати російські товари. В нас є 177 фірм, засновниками яких є громадяни Російської Федерації. Ми можемо вимагати детальний аналіз роботи даних підприємств, але не маємо права вимагати призупинити продаж їхніх товарів на території області», – додав Ситник.

Як писав «Вголос», бойкот російських товарів у Львові прийняли на офіційному рівні – підприємців зобов'язали маркувати продукцію прапором країни-окупанта та позначкою «Товари з Російської Федерації».