Про це повідомив голова Львівської ОДА Василь Горбаль під час прес-конференції у межах Х Міжнародного економічного форуму «Транскордонне співробітництво. Погляд у майбутнє», інформує прес-служба Львівської ОДА.

Участь у прес-конференції також взяли віце-прем’єр-міністр України Віктор Тихонов, Міністр регіонального розвитку і будівництва Володимир Яцуба, голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник.

Концепцію проекту буде презентовано у 20-х числах жовтня у Львові.

«Вже були слухання у Львівській ОДА, є презентація. Відтермінування презентації пов’язане з переобранням голови Національного олімпійського комітету України. Впевнений, що Сергій Бубка і надалі буде головою НОК і приїде на представлення проекту, яке відбудеться за участі членів Міжнародного олімпійського комітету. Це буде окремий захід з презентації Концепції проекту», - зазначив В. Горбаль.
Він додав, що в бюджеті на наступний рік закладено 500 млн доларів США на реалізацію «Олімпійської надії - 2022».

«Ми подали пооб’єктний перелік, але основний акцент буде зроблено на дороги Львівської області. Укравтодор покращив свій фінансовий стан. Вже зараз почали будувати дороги загальнодержавного значення, що передбачені програмою підготовки до Євро-2012 - Львів-Шегині, Львів-Краківець, Львів-Рава-Руська», - зазначив В. Горбаль.

Своєю чергою, В. Яцуба наголосив, що Мінрегіонбуд і ЛОДА повинні разом вирішити питання щодо ремонту дороги на Трускавець.