Про це під час сьогоднішнього засідання повідомив голова комісії Ярослав Качмарик, інформує кореспондент Вголосу.

Під час виступу директор департаменту фінансів ЛОДА Олег Демків повідомив, наразі єдиним можливим джерелом фінансування додаткових виборів є обласний бюджет, оскільки у державному на це не передбачено.

За його словами, на момент прийняття обласного бюджету надійшла відмова ЦВК щодо виділення додаткового ресурсу.

«Вперше місцеві органи влади зіштовхнулись з такою проблемою, адже всі попередні роки всі вибори, які проводились на теренах Львівщини за часів України, завжди здійснювалось фінансування за рахунок коштів державного бюджету. Додатковою проблемою було те, що в розрахункових показниках Мінфіну такої відповідної суми в обласному бюджеті не було передбачено», – повідомив Демків.

За його словами, у ситуації, яка склалась фінансовий ресурс для проведення виборів необхідно шукати лише шляхом внесення змін до показників обласного бюджету.

«Як варіант, можливості коригування програмних видатків. Юридично це можливо, але це потребує серйозної дискусії на предмет скорочення бюджетного фінансування по програмах. Знаю, що по деяких програмах вже пішли заявки на предмет напрямків використання бюджетних коштів. Це виглядає досить проблемно», – зазначив Демків.