Під час засідання буде обговорено проект Регіональної програми запобігання і протидії корупції у Львівській області на 2013-2014 роки. До участі запрошуються депутати, науковці,експертти, представники правоохоронних органів та громадських організацій.

З самим проектом регіональної програми можна ознайомитись на веб-сайті Львівської обласної державної адміністрації.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (032) 2999-403. Контактна особа: Курус Микола Семенович – заступник начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції.

Аналіз викритих злочинів у сфері хабарництва та корупції свідчить про те, що найбільш ураженим хабарництвом є: сфера земельних відносин, судова гілка влдади, система надання послуг, насамперед заклади освіти та охорони здоров’я, сфера приватизації, відчуження майна та надання його в оренду, сфера фінансових послуг, регуляторна та дозвільна системи.

Упродовж 9 місяців 2012 року у провадженні органів прокуратури області перебували 63 кримінальні справи про злочини з ознаками корупції (8 місце по Україні), з яких 49 порушено цього року. До суду з обвинувальним висновком направлено 52 кримінальні справи про корупційні злочини (8 місце по державі), у яких до кримінальної відповідальності притягнуто 67 осіб. З числа закінчених, 33 справи про хабарництво, 8 – про зловживання владою і службовим становищем, 5 – про комерційний підкуп, по 2 – про зловживання впливом, перевищення влади та привласнення майна.