Концепцію почали розробляти на виконання Указу Президента «Про заходи щодо визначення і реалізації проектів із пріоритетних напрямів соціально-економічного та культурного розвитку».

Згідно з робочими матеріалами розробників концепції, основні споруди будуть розташовані у Львові та Сколівському районі Львівщини.

«Проектанти пропонують спорудити у Львові п’ять льодових палаців для тренувань та проведення змагань із ковзанярського спорту, фігурного катання, хокею та шорт треку, – розповів Володимир Губицький. – А на базі Сколівського району планують розвиток спортивної інфраструктури для занять біатлоном, гірськолижним спортом, лижними гонками, сноубордом, фрістайлом та лижним двоборством. Крім цього, консультанти радять розмістити у лісі між Львовом та Винниками комплекс для занять стрибками з трампліну, бобслеєм та санним спортом».

За його словами, крім будівництва виключно спортивних об’єктів, концепція передбачає також розвиток Славського як гірськолижного курорту. Тут, зокрема, планується оновлення обладнання на горі Тростян, ремонт автомобільної дороги до селища та будівництво нового залізничного вокзалу.