Про це 10 червня під час наради щодо матеріально-технічного та фінансового забезпечення батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Львів» під головуванням першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Йосифа Ситника повідомив директор департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА Олексій Титаренко, інформує прес-служба ОДА.

За його словами, дана  Програма передбачає виділення коштів з обласного бюджету на засоби особистої безпеки бійців батальйону, які нестимуть службу у східних областях нашої держави.

Водночас Йосиф Ситник підкреслив, що кошти, які будуть закладені в програмі,  мають бути використані максимально ефективно: «Ми повинні прослідкувати, аби закупити  сертифіковані бронежилети та каски високої якості, які гарантуватимуть безпеку життя нашим військовим», – наголосив Й.Ситник.

Нагадаємо, 6 червня  до голови Львівської облдержадміністрації Ірини Сех звернулися командир батальйону патрульної служби міліції особового призначення «Львів» старший лейтенант міліції Ігор Вольський та заступник командира батальйону з кадрових питань Василь Соломійчук з проханням допомогти у закупівлі засобів особистої безпеки особового складу батальйону – бронежилетів та касок.

За підсумком зустрічі Ірина Сех доручила терміново напрацювати Програму для матеріально-технічного забезпечення батальйону патрульної служби міліції особового призначення «Львів», аби вже 17 червня вона була розглянута на сесії обласної ради.