Про це заявив голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк під час зустрічі з президентом Фонду допомоги молоді імені Івана Павла ІІ Яном Бурим, передає прес-служба Львівської ОДА.

“Питання дітей є пріоритетним в області. Наступного року ми плануємо розпочати серйозну програму щодо сімей, які братимуть на виховання дітей. Ми також відкриті до спілкування з нашими сусідами і готові розглянути можливість впровадження спільних проектів щодо облаштування дитячих будинків”, - наголосив керівник області.

Водночас Ян Бурий зазначив, що очолюваний ним Фонд готовий запросити на стажування соціальних працівників та працівників відповідних служб облдержадміністрації у створені Фондом заклади для дітей – для обміну досвідом і навчанню новим методикам. Окрім цього, він наголосив на готовності впроваджувати спільні проекти з облаштування дитячих будинків та садочків на території Льввщини.

Після зустрічі Ян Бурий спільно з заступником голови Львівської ОДА Олегом Рудницьким виїхали у райони Львівщини – для огляду потенційних майданчиків, на яких можуть бути влаштовані дитячі будинки чи садочки. Загалом, Львівщина готова запропонувати під даний проект понад 20 майданчиків у різних районах області.

Ян Бурий – президент Фундації допомоги молоді імені Івана Павла ІІ «WZRASTANIE»,колишній посол Сейму Республіки Польща VI каденції.

За свою благодійну діяльність Ян Бурий отримав у 1999 році від Святійшого Отця Івана Павла ІІ найвищу нагороду Католицької Церкви, якою відзначають світських осіб - «PRO ECCLESIA ET PONTIFICE». Також Президент Республіки Польща нагородив його Кавалерським Хрестом Ордену Відродження Польщі, а очолювана ним фундація «Wzrastanie» двічі (у 2000 і 2006 рр.) була лауреатом І нагороди національного конкурсу PRO PUBLICO BONO.

Ян Бурий за кошти свого фонду створив понад 70 дитячих будинків сімейного типу у Польщі, а також кілька десятків дитячих садочків.