Члени Львівської ГП ПОРА вчора зіграли футбольний матч з закарпатськими "пористами".

Про це повідомив член ЛМО ПОРА Володимир Маліновський.

Матч відбувся у неділю на стадіоні ЛОУ (Львівське обласне управління, колишня назва "Трудові резерви"). Представники Львівської програли з рахунком 6-0.

"Матч був досить важкий. З Закарпаття до Львова приїхала професійна команда. Незважаючи на те, що в команді мають грати всі "пористи", лише члени партії, в даному випадку Закарпаття мабуть взяли професійних футболістів з клубів. Це була тренована професійна команда. Ще до середини другого тайму рахунок зберігався 1-0 на користь Закарпаття, але на жаль в останні 15 хвилин львів’яни таки змучились і дозволили професійним футболістам забити ще п’ять голів" – повідомив Володимир Маліновський.

На його думку, рахунок матчу не є важливим. Основним було проведення такого заходу.

"Було багато енергії, багато позитивних емоцій, адреналіну. Шкода, що партійці не бігають кожного дня. Цей захід є стимулом для того, щоб займатися спортом. Варто, щоб різні партії, громадські організації все більше демонстрували прагнення до здорового способу життя" – вважає Володимир Маліновський, додавши, що "пористи" не встигли відновити сили після святкування в суботу 30-річчя однопартійця Артема Хмиза.

Матч відбувся в рамках всеукраїнського турніру Футбольна Ліга ПОРИ. Ліга поділена на чотири футбольні регіони: захід, схід, південь та центр. Зараз відбуваються матчі, що визначають переможців цих регіонів. Чотири найкращі команди поїдуть в Київ, де відбуватиметься фінал ліги. За словами Маліновського, фінал відбудеться 23 або 24 серпня.