Прокуратура Львівської області подала заяву до Апеляційного суду Львівської області про порушення кримінальної справи проти екс-начальника УМВСУ у Львівській області Олега Сала. Про це повідомив прокурор Львівської області Євген Блажівський на сесії Львівської обласної ради сьогодні. Як повідомляло агентство, місцевий суд Галицького району Львова скасував постанову про порушення кримінальної справи відносно екс-начальника УМВСУ у Львівській області Олега Сала через процесуальні порушення при відкритті кримінальної справи.

Раніше прокуратура Львівської області порушила кримінальну справу проти Сала за ч. 3 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем.
Олега Сала звинувачують в тому, що в минулому році, зловживаючи службовим становищем, підписав акти про виконання будівельно-ремонтних робіт у приміщеннях управління УМВСУ у Львівській області, які не проводилися, на загальну суму понад 432 тис. грн. Ці кошти були витрачені на будівництво приватних будинків у Сколівському районі Львівської області. Деякі ЗМІ також стверджували, що кошти були витрачені для будівництва дачі екс-міністра внутрішніх справ Миколи Білоконя.

Прес-тайм