З часу голосування на чергових місцевих виборах 25 жовтня минуло вже два тижні. І Львівська обласна ТВК, і Львівська міська ТВК вже давно відзвітували про результати виборів, оприлюднили свої протоколи та дали зрозуміти, яким буде новий склад Львівської міської та Львівської обласної рад. Інша річ — Львівська районна ТВК.

Хоч вибори до району відбулися одного дня з виборами в місто та область, їхній результат не відомий. У ЗМІ регулярно з'являється інформація, начебто протокол оприлюднять найближчими днями, однак він так і не з'являється. Крім того, немає інформації про те, у чому причина затримки і коли результат волевиявлення нарешті стане відомим.

Деякі експерти із цього приводу вже жартують. Мовляв, перші вибори до Львівської районної ради настільки важливе питання у всій міжнародній політиці, що їхні підсумки підбивають у рази довше, ніж обирають президента США.

Та, як відомо, головою Львівської районної ТВК є представник ВО «Батьківщина» Віктор Децик. Слід зазначити, що напередодні "Батьківщину" звинуватили у фальсифікації виборів саме у Львівську районну раду — там партія начебто завдяки перекиданню голосів ледь подолала прохідний бар'єр. Відтак, є припущення, що голова ТВК свідомо затягує публікацію результатів виборів з невідомих громадськості причин.