Рухівець Леонід Мельник на парламентських виборах 2002 року тоді несподівано для багатьох очолив обласний виборчий штаб «Нашої України». Його кандидатура також була висунута від цього блоку по одному із мажоритарних виборчих округів.

Результати тих виборів були збентежуючими для обласної та центральної влади. У 10 із 12 виборчих округах перемогли представники "Нашої України". В одному переміг Шкіль (БЮТ), який тоді пересів у депутатське крісло просто з тюремних нар. І лише виборці Миколаївського, Жидачівського та Перемишлянського районів не підтримали кандидати від "Нашої України", екс-голову Перемишлянської РДА Леоніда Мельника, а віддали свої голоси членові СДПУ(о) Петрові Писарчукові (також, до речі, тісно пов’язаного з Перемишлянщиною, він народився в одному із сіл цього району).

В 2006 році Петро Писарчук вдруге став народним депутатом, але мажоритарні округи на цей час вже були скасовані і Писарчук пройшов до Верховної Ради вже за списками Партії регіонів. А після дострокових парламентських виборів 2007 року він очолив обласну партійну організацію Партії регіонів і сьогодні готує своїх однопартійців до участі у президентських виборах на посаді керівника обласного штабу ЛОО Партії регіонів.

Колишній опонент Петра Писарчука на парламентських виборах 2002 року Леонід Мельник усі ці роки також не залишався в тіні. Зростаючі впливи "Нашої України" на Львівщині зумовили його призначення в 2003 році на посаду першого заступника голови Львівської ОДА, на якій він пропрацював майже до самої помаранчевої революції. А в 2006 році він був обраний депутатом Львівської облради за списком блоку "Наша Україна", куди потрапив за квотою НРУ.

Подейкують, що після виборів 2002 року Петро Писарчук і Леонід Мельник довго не могли пробачити один одному закидів і персональних образ, без яких, як це у нас заведено, не обійшлося в ході виборчої кампанії. Але з часом взаємні образи відійшли на задній план, поступившись спочатку порозумінню, а згодом нормальним людським стосункам. Адже навіть перебуваючи всі ці роки по різні боки політичних барикад, вони змогли поцінувати ділові та людські якості один одного.

Як стало відомо, цього тижня за пропозицією Петра Писарчука центральне керівництво Партії регіонів запропонувало Леоніду Мельнику зайняти посаду заступника голови виборчого штабу Партії регіонів на Львівщині і отримало позитивну відповідь від останнього.

Можна по різному коментувати цю інформацію. Хтось закине Мельникові зразу ідеалів помаранчевої революції (якщо в когось ці ідеали ще збереглися), а хтось звинуватить його в кон'юнктурі. Проте частина спостерігачів напевно з розумінням поставиться до такого кроку, бо сьогодні вже стало очевидним, що головна проблема не політичних брендах та їх кольорах, а в людях, та командах, які формуються і готуються до головної битви за владу в країні і області. А практика нашої країни показує, що вчасно перейти на інший бік барикад - це не зрада, а політична далекоглядність.. Результати "Єдиного Центру" на виборах в Тернопільську облраду наочне свідчення цьому.