Про це інформує прес-служба ЛОР.

Голова обласної організації Спілки офіцерів України, член Центрального Проводу, полковник Петро Костюк поінформував про це голову Львівської обласної ради Олега Панькевича.

Зокрема, Львівська обласна організація Спілки офіцерів України із зв’язку з прийняттям Верховною Радою законопроекту № 9073, який ставить під сумнів подальший повноцінний розвиток єдиної української державної мови, вирішила вийти зі складу Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації.

Також на розширеному засіданні виконкому Львівської обласної організації СОУ прийняли Звернення до особового складу правоохоронних органів України.

У цьому зверненні офіцери, прапорщики, військовослужбовці за контрактом – члени громадської організації Спілки офіцерів України, зокрема, зазначають:

«Чимало членів СОУ були свідками міжнаціональних конфліктів у Нагірному Карабасі, у Фергані, у колишній Югославії та інших „гарячих точках” планети і на власні очі бачили жахливі наслідки міжетнічних протистоянь. Тож висловлюємо занепокоєння нерозважливими діями деяких політиків, які можуть призвести до руйнування держави. Бо якщо і надалі зневажатиметься честь українців, їхнє право бути державним народом, то стихійні протести громадян можуть набути інших форм.

Шановні правоохоронці, Спілка офіцерів України закликає Вас бути пильними, не піддаватись на провокації, дотримуватись прийнятої військової Присяги, служити інтересам українського народу, а не політиканам.

Спілка офіцерів закликає Вас, правоохоронці, ретельно виконувати свої обов’язки згідно з законами України. СОУ звертає Вашу увагу на право не виконувати явно злочинні накази, що передбачено ст. 60 Конституції України».