Відповідний запит на сесії Львівської міськради озвучив «свободівець» Андрій Карбовник.

«Сьогодні ЛКП АТП №1 потребує докорінних перетворень, які б налагодили якість надання транспортних послуг, підвищили безпеку перевезень, усунули корупційну складову в закупівлях палива та матеріалів»,  – заявив Андрій Карбовник.

За його словами, 30 грудня 2015 року з посади директора ЛК АТП №1 було звільнено Михайла Сидоровича, якого в той же день призначили директором ЛКП «Львівелектротранс». Натомість на АТП №1 призначено тимчасового виконувача обов’язків керівника. «Зміну директора громадськість міста вимагала ще з 2013 року, про що також неодноразово заявляли депутати від фракції ВО «Свобода». Упродовж усього часу повноважень минулого керівника ЛК АТП №1 було лідером серед кількості скарг львів’ян, а на самому підприємстві виявляли масштабні фінансові зловживання. Безумовно, що однією із причин таких явищ став кулуарний спосіб призначення керівника у 2012 році, без жодного конкурсу чи відкритого обговорення», – йдеться в запиті.

«Ми вимагаємо провести відкритий і публічний конкурс на заміщення посади директора ЛКП АТП №1 та долучити до процедури призначення нового керівника підприємства громадські й експертні середовища в місті. Вважаємо, що продовження практики кулуарних кадрових рішень лише поглибить наявні проблеми на ЛКП АТП №1 та призведе до негативних наслідків у галузі пасажирських перевезень міста», – зазначив Андрій Карбовник.

Нагадаємо, наприкінці 2015 року Михайло Сидорович звільнився з посади керівника львівського АТП-1