Про це повідомив заступник голови фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді Любомир Мельничук.

Зокрема, сьогодні кілька десятків спортсменів вийшли на головну площу міста з плакатами «Садовий, годі економити на спортсменах», «Спорт – запорука здоров’я», «Сильні українці – сильна держава» та ін.

За словами Мельничука, фракція ВО «Свобода» у Львівській міській раді поділяє стурбованість представників спортивних федерацій міста.

«Ми повинні зрозуміти, що інвестиції у спорт – це інвестиції в майбутнє держави. Завдання влади – максимально сприяти громаді у врегулюванні цього питання. Залучивши дітей у спортивні секції, створивши їм належні умови для занять, ми забираємо їх із вулиці, забираємо від тютюну і алкоголю», – наголосив Любомир Мельничук.

Водночас голова постійної депутатської комісії з фінансів та планування бюджету свободівець Яромир Самагальський запевнив учасників пікету, що депутатський корпус наполягатиме на спрямуванні додаткових коштів на фінансування галузі фізкультури та спорту під час голосування питань про внесення змін до бюджету.

«Ми від комісії наполягатимемо на збільшенні фінансування на цей рік щонайменше на 1 млн. грн. Ба більше, цьогоріч з ініціативи депутатського корпусу заплановано будівництво мультифункційних спортивних майданчиків загального користування в кожному з районів міста», – зазначив Яромир Самагальський.