Організатори Lviv Fashion Week запросили чимало вітчизняних та іноземних дизайнерів, а також VIP персон. Проте більшість із запрошених відзначились на модному заході тільки у перший день показів.

Місцева влада була представлена "другим ешелоном": заступником міського голови Львова Василем Косівим, начальником управління промисловості Львівської ОДА Ростиславом Сорокою, а також кількома депутатами міських рад та декількома чиновниками середньої ланки. Ми були приємно вражені побачивши на цьому заході холостяка, депутата облради Ростислава Новоженця. Сподіваємося, що не політика привела його на цей захід, а бажання подивитися на симпатичних дівчат.

Традиційно тусовку віп-гостей прикрашала дружина мера Катерина Садова з рожевими штучними квіточками в зачісці , в рожевих блискучих сандалях та колготках у квіточки. А от візит першої дами ОДА – дружини Кмітя пройшов поза увагою журналістів. Про цей факт Вголосу розповіли організатори заходу.

У мистецькій тусовці виділявся російський модельєр В’ячеслав Зайцев та режисер Роман Віктюк, які відвідали Fashion Week в товаристві Руші Полякової. Зайцев – як на картинці.

Павло Табаков, співачки Андріана, Наталка Карпа та лідер гурту "Меррі" Віктор Винник також засвітились у залі показів.

Захід відвідало чимало поціновувачів моди як традиційної так і не дуже орієнтації, які деколи своїм виглядом та поведінкою відвертали увагу присутніх від того, що відбувалося на подіумі.