"Святкування 60-ї річниці Перемоги було організовано на високому рівні. Це стосується усіх заходів, які відбувалися 7-го, 8-го та 9-го травня. Свідченням цього можуть бути слова першого секретаря ЛОК СПУ Євгена Таліпова. Є.Таліпов наголосив, що за 14 років Незалежності вперше святкування Дня Перемоги було проведено на високому організаційному рівні: приведені у належний стан поховання на Пагорбі Слави, організовано святкові заходи. Тож, на мою думку, щоб не виглядати суб’єктивним, вважаю, що найкращою оцінкою святкувань буде висловлювання лідера ЛОК СПУ", — прокоментував лист Львівського обкому КПУ до Петра Симоненка щодо незадовільного святкування львівською владою Дня Перемоги начальник управління внутрішньої політики Львівської ОДА Святослав Шеремета.

"В Україні і на Львівщині є різні партії, які, залежно від свого ідеологічного спрямування, висловлюють свою позицію з того чи іншого приводу. Відтак, і Комуністична партія має свій погляд на процеси, що відбуваються, погляд, який пов’язаний з їх ідеологією, з їх баченням розвитку суспільства", — зазначив С.Шеремета.

"Інша річ, що мешканці Львівщини у своїй більшості мають дещо інші погляди та ідеологію, аніж комуністи. Й думка більшості громадян не лише Львова, але й в цілому Західної України полягає в тому, що ветеранів УПА необхідно реабілітувати. Дійсно, на святкуванні про яке йдеться у листі, піднімалося питання про примирення. І були висловлені різні позиції в залі. Ми бачимо зараз неоднозначні позиції, проте, на мою думку, примирення все ж відбудеться, але для цього необхідно ще багато чого зробити. Передусім необхідно визнати вояків УПА воюючою стороною, а для цього треба внести на розгляд Верховної Ради відповідний законопроект", — додав начальник управління внутрішньої політики Львівської ОДА.

ЗІК