Днями у міські та районні ради Львівщини електронною поштою надійшов лист, адресований головним редакторам районних газет, за підписом начальника головного управління засобів масової інформації та поліграфії Львівської ОДА Анатолія Очколаса під заголовком "Про інформаційне забезпечення".
Складається цей державний документ із трьох пунктів. У першому інформують про доручення прем’єра України, яким затверджено графік участі членів уряду у прямій телефонній лінії в травні-червні 2005 року. У наступному пункті зазначено, що "у ході роботи "гарячої" лінії буде докладно поінформовано громадян про відповідні напрями і конкретні результати реалізації програми уряду "Назустріч людям". Просимо оприлюднити через свою газету графік роботи прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України та зміст відповідей на питання, що порушували громадяни. Графік участі членів уряду у прямій телефонній лінії Кабінету Міністрів опубліковано в номері 72 газети "Урядовий кур’єр" від 5 травня 2005 року."
Далі йдеться про те, що "на виконання плану-графіку інформування громадськості у травні-жовтні 2005 року про дії уряду просимо висвітлювати в місцевих ЗМІ дії Кабінету Міністрів України, спрямовані на створення сприятливого для інноваційної та інвестиційної діяльності підприємницького середовища".
Завершується лист проханням адміністрації Кам’янець-Подільського планово-економічного технікуму-інтернату розмістити у газетах оголошення про умови прийому до технікуму-інтернату. До речі, в оголошенні на спеціальність "Соціальна робота" набір платний.
Заступник міського голови Самбора з гуманітарних питань Люба Войтко зізналася, що заскочена таким листом: "Якщо дії Кабміну будуть сприятливі для інновацій та інвестицій, то ми це відчуємо і без районок, а якщо ні, то районки це відчують там, де вони по селах, здебільшого і опиняються. І що на те скаже губернатор П.Олійник, який рекомендував усім РДА вийти із співзасновників районних газет".
Згодом вона заявила, "що позитивно оцінює будь-які заходи для найширшого інформування населення про дії уряду".

ЗІК