Як інформує прес-служба ЛОДА, участь в урочистостях також взяли заступник голови обласної ради Валерій П’ятак, заступник Львівського міського голови Василь Косів, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадських організацій та учнівської молоді.

Також на Личаківському цвинтарі відбулася Поминальна молитва за полеглих у бою під Крутами.

Нагадаємо, сьогодні о 15.00 год в рамках урочистостей з нагоди вшанування подвигу Героїв Крут відбудеться вечір-реквієм у Львівському державному ліцеї із посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут та Свічкова хода ліцеїстів, молодіжних організацій та представників громадськості пішохідною алеєю проспекту Свободи за маршрутом: Львівський національний академічний театр опери і балету імені Соломії Крушельницької – пам’ятник Т. Шевченкові – Марійська площа.

Також сьогодні офіційна делегація від Львівщини у складі представників облдержадміністрації, облради, молодіжних громадських організацій та Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною піддготовкою імені Героїв Крут взяла участь в урочистостях з нагоди з нагоди вшанування пам’яті Героїв Крут в с. Пам’ятне Борзнянського району Чернігівської області.