Як повідомила Бойко, 9 січня 2011 року її ледь не збив автомобіль, коли вона приїхала до себе на дачу в смт. Брюховичі біля Львова.

«З-за повороту зненацька на великій швидкості виїхав автомобіль, здається, ВАЗ білого кольору з темною смугою (можливо, якимось малюнком, у темряві я не роздивлялась) вздовж кузова, зіштовхнув мене крилом автівки у рів, причому з відчиненого вікна невідомий мені чоловік викрикнув: «А наступного разу — я переїду твій балакучий язик!», — розповіла журналістка.

Номерів автомобіля Бойко не запам’ятала, оскільки вони, за її словами, були заляпані брудним снігом, а саме авто на великій швидкості зникло за поворотом.

Інцидент трапився на вул. Івасюка біля повороту на вул. Бурштинову, де знаходиться дачний будинок журналістки.

За словами Олени Бойко, раніше їй випало пережити ще ряд неприємних випадків.

30 грудня 2010 року близько 19:00 год. в центрі Львова, на пл. Галицькій, при свідках четверо чоловіків затримали її сина, силоміць затягнули до автомобіля і зникли з місця події. Лише через пару годин Бойко дізналась від чергового по Галицькому РВВС, що її сина затримали за спротив працівникам міліції. Проте, 31 грудня Галицький райсуд м. Львова виніс постанову про звільнення його з-під варти у залі суду, не вбачаючи підстав для подальшого його затримання, водночас призначивши, щоби він сплатив 102 гривні штрафу.

Затримання сина журналістки сталось після того, як 22 грудня 2010 року на територію її дачі, виламавши ворота, проникли шестеро невідомих бандитської зовнішності і влаштували погром. Як з’ясувалось згодом, четверо нападників виявились працівниками міського карного розшуку, а двоє інших — працівниками КР Галицького РВВС м. Львова.

«Показати посвідчення та санкцію на обшук чи пояснити причину своїх дій ці особи відмовились, з чого я зробила висновок, що це члени бандитського угруповання, які впевнені у безкарності своїх злочинних дій, бо перебувають «під дахом» міліції», — зазначила журналістка.

Пізніше у ході журналістського розслідування вона з’ясувала, що правоохоронці шукали в неї на дачі 200 пар взуття, вкраденого з одного із львівських магазинів. Інформацію про те, що воно зберігається саме у будинку журналістки, правоохоронцям начебто надали наркомани.

Олена Бойко наголосила, що з жовтня 2010 року вона проводить розслідування щодо причетності працівників Шевченківського та Галицького РВВС до «дахування» наркопритонів у Львові.

Олена Бойко раніше працювала позаштатним дописувачем в «Агенції журналістських розслідувань» (Львів), яка видає газету «Інформатор». Але близько півроку тому Агенція припинила з нею співпрацю.

У липні 2010 р. вона заявила про намір балотуватись на посаду міського голови Львова.