Ягуари у Львові! І не тільки Jaguar, але й Volvo і Land Rover. Блискучі, новенькі автомобілі розташувалися у приміщенні дилерського центру "Трістал Авто Еліт", що на вулиці Липинського, 60. Поки що їх тут лише три – всі решта, щойно привезені авто, вишикувались на вулиці.

Понад 900 квадратних метрів виставкового залу розділено на три сектори. Згідно планів дирекції автосалону, у приміщенні буде представлено тринадцять автомобілів: п’ять – у зоні Volvo та по чотири автомобілі Land Rover та Jaguar. Авто щойно прибули і тому, у салоні вони з’являться трохи пізніше.

Останні приготування перед відкриттям – ведучий переглядає свої записи, а офіціанти завершують підготовку святкового столу. З’являються перші запрошені на відкриття гості. Серед них – політики, бізнесмени, журналісти. Найбільше зацікавлення викликає автомобіль, накритий білим. На питання – що це за модель, працівники салону з усмішкою відповідають – це сюрприз.

Jaguar, Volvo, Land Rover – автомобілі не з найдешевших. Але попит на них у Львові буде, впевнені адміністратори салону. Про це свідчить хоча б те, що, ще до офіційного відкриття салону один Jaguar уже знайшов свого власника в нашому місті.

Дирекція салону імені покупця не називає, але повідомляє цікавим, що це не політик, і не представник влади. Куплений автомобіль Jaguar X-TYPE – це модель, орієнтована на молодь. Коштує машина від 35 тис. євро до 50 тис. євро, залежно від тюнінгу – розповів КАВІ власник автосалону Олег Пришляк.

Сам пан Пришляк їздить на Volvo: "Volvo – це безпечний, сімейний автомобіль, спокійний, інтелігентний. Land Rover – це машина для шукача пригод, людини, яка любить десь виїжджати в гори, покидати дороги. Jaguar – це машина для тих, хто любить розкіш, любить ефект, любить вести світський спосіб життя".

Позаяк світське життя – це наша тема, то КАВА також вирішила поцікавитися Jaguar. Тим більше, що Jaguar привертає до себе увагу вихідців із найрізноманітніших соціальних класів, навіть студентів. "Щоправда, студенти також є різні, – розповідає пан Пришляк – "Є і такі студенти, які до нас приходять і купуть – видно студенти забезпечені. Але, переважно серед відвідувачів відомі бізнесмени".

Після традиційного келиха шампанського відбувається перерізання стрічки і – салон офіційно відкрито!

Вечір продовжується показом нової колекції одягу від українського дизайнера Роксолани Богуцької. Моделі у вишуканому вбранні позують для фотокамер біля автомобілів. Богуцька вітає гостей свята та керівництво салону із відкриттям: "Я дуже тішуся, що є присутня на цьому святі".

Однак гості з нетерпінням чекають родзинку свята – презентацію нового Volvo ХС70 з ламінованим склом та потужними шестициліндровими двигунами. Під спалахи феєрверків та урочисту музику гості побачили перший в Україні автомобіль із безпрецидентною безпекою, авто оснащено додатковими подушками безпеки для дітей.

Гостей не потрібно було двічі просити оглянути новинку. Відразу після презентації, жіноча половина запрошених, поспішила оглянути авто із середини.

Урочистості з нагоди презентації завершилися святковим банкетом. Вишукані страви куштували усі. Аби не говорити зайвого, дивіться фотографії.