Про це «Вголосу» повідомили у громадській організації «Розвиток громади».

Рішення про проведення перевірки діяльності Андрія Магдяка та відсторонення його від роботи прийняв заступник начальника відділу зонального контролю управління оперативно-зонального контролю Головного управління внутрішньої безпеки Віталій Скрипченко. Він приїжджав до Львова із робочим візитом у відповідь на звернення громадських активістів.

Раніше юристи ГО «Розвиток Громади» спільно з ГФ «Афганська сотня», ГО «Я – Львів`янин», а також Громадською радою при Головному управлінні Міндоходів у Львівській області надіслали офіційний лист  голові Державної фіскальної служби України Ігорю Білоусу. У листі-скарзі громадські активісти висловили недовіру Андрію Магдяку.   Вони попросили розглянути питання службової відповідності Магдяка та вжити всіх заходів для проведення повноцінної, всебічної й об’єктивної перевірки діяльності управління внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Львівській області. 

Як писав «Вголос», начальник управління внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Львівській області Андрій Магдяк відмовився зустрітися із представниками громади Львова, які мають до нього низку вимог.