Акція відбувається під стінами Головного управління ДФС у Львівській області на вул. Стрийській, інформує кореспондент «Вголосу».

Наразі протест є мирним – його учасники розклали під стінами податкової шини, увімкнули музику, грають в теніс та футбол, спілкуються.

Учасники заходу вимагають від голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова призначити керівника управління  ДФС на Львівщині, адже його тут немає вже кілька місяців. Як відомо, за результатами конкурсу на вакантну посаду начальника управління ДФС у Львівській області, були обрані дві кандидатури – бізнесмен Михайло Коропецький і юрист Маркіян Мальський.

«У нас є інформація, що Насіров має намір призначити на цю посаду третю особу, «парашутиста». Ми просимо, щоб Державна фіскальна служба виконала умови конкурсу і призначила людину. Якщо він був проведений не правильно, то просимо покарати винних, пояснити, чому люди, які перемогли, не достойні і оголосити повторний конкурс», – сказав координатор Економічного Бойкотного Руху Олег Радик.

Він додав, що активісти зверталися до голови Львівської обласної ради з цього питання і він направив офіційного листа голові ДФС України щодо призначення керівника головного управління ДФС у Львівській області, та відповіді поки немає. 

Представник ГО «Розвиток громади» Юрій Татомир зазначив, що активісти наразі не вдаються до радикальних дій, бо сподіваються, що Роман Насіров їх почує і виконає їхні законні вимоги. Якщо ж очільника фіскальної служби Львівщини не призначать до вечора вівторка, 16 червня, то акції під стінами львівської податкової стануть «кардинальними».

«Посадовці, які керують зараз, повинні розуміти, що вони прийшли до влади через шини і через шини вони можуть піти звідти. Зараз ми не відстоюємо жодного із кандидатів на посаду керівника управління ДФС у Львівській області, а просто вимагаємо, щоб когось призначили. Пан Насіров не розуміє серйозності та масштабів нашої акції, однак ми вже провели перемовини із нашими колегами у Києві і при потребі цю акцію зможемо перенести і до столиці», – сказав Юрій Татомир.

Зазначимо, що активісти запрошують львів’ян провести вихідні біля податкової на Стрийській, 35.