Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

На дверима суду активісти повісили весільну браму, а біля входу стояв стіл, за яким за весільними традиціями просили викуп «за молоду». Поруч розташувалися музиканти, які грали весільні пісні.

«Ми хочемо цією акцією привернути увагу до проблеми Романа Куриласа, який вже два роки сидить незаконно в СІЗО, а також до проблеми 4 тис. людей, які вже по 10 років сидять в СІЗО і чекають вироку суду. Ми показуємо, що прокуратура і суд, які діють спільно і пов’язані корупцією, можуть врешті-решт зіграти весілля, тому ми і назвали сьогоднішню нашу акцію «Правдиве корумповане весілля», – розповідає голова ГО «Ідея нації» Остап Стахів.

За його словами, кінцевою метою проведення подібних акцій є люстрація суддівських органів влади.

Також Стахів запевняє, що такі акції вже дали перші поштовхи до звільнення Романа Куриласа зі СІЗО. «Всі свідки вже заявили, що не впізнають Романа Курилася, потерпілий не знав до суду Романа і вказав на тих, хто дійсно вчинив злочин, тому ми сподіваємося, що Роман невдовзі буде на волі», – каже Стахів.

Додамо, зараз триває чергове засідання суду у справі Куриласа, на якому присутні представники ОБСЄ.

Нагадаємо, 3 липня під цим же судом активісти спалили суддівську мантію. Також 10 липня активісти «поховали» суддівську корупцію.