Про це активісти повідомили на прес-конференції, передає кореспондент «Вголосу».

Як поінформував один з учасників акції Юрій Мартинюк, станом на цю хвилину всі держслужбовці змогли дістатися своїх робочих місць, машини вільно припарковуються біля будівлі головного управління, а підприємці й відвідувачі без перешкод вирішують свої справи.

За словами Юрія Мартинюка, таке рішення активісти прийняли через те, що їм не байдуже, що відбуватиметься в місті та країні.

«Ми не пан Насіров і нам не байдуже, що відбувається в нашому місті і що буде в нашій країні. Тому протягом цієї ночі активісти розблокували всі основні входи до будівлі податкової, а також звільнили від перешкод основні заїзди на паркову. Нині фіскальна служба області працює в нормальному режимі, і підприємці можуть спокійно здавати свої звіти», – підкреслив активіст.

Водночас представник ГО «Рабів до раю не пускають» Іван Спринський зауважив, що всі шини, колеса та автомобілі, які раніше блокували входи до будівлі податкової, залишатимуться на місці аж до 22 червня.

«Усі шини, колеса та легковики залишатимуться біля будівлі управління фіскальної служби до 22 червня включно, поки в Києві не буде ухвалено остаточне рішення про призначення керівника служби», – наголосив Іван Спринський.

У разі не проведення прозорого і відкритого конкурсу серед кандидатів на посаду очільника фіскальної служби області активісти обіцяють продовжити протест.

«Якщо не буде реакції з Києва, послідує наша реакція», – зазначив активіст «Економічного бойкотного руху» Олег Радик.

Як писав «Вголос», вчора, 17 червня, понад 200 працівників фіскальної служби Львівщини не могли дістатися своїх робочих місць через «поламаний» біля входу до будівлі автомобіль.