За перший квартал 2014 року борги авіапідприємства зросли на 2,8%, повідомила прес-служба Львівської ОДА з посиланням на звернення голови Львівської облдержадміністрації Ірини Сех до Міністерства інфраструктури України.

«Львівська обласна державна адміністрація просить прийняти заходи щодо ефективного керівництва підприємством та повного погашення заборгованості з виплати заробітної плати», – йдеться у зверненні.

«Органи державної виконавчої служби не вживають належних заходів з виконання відповідних рішень судів про стягнення коштів з ТзОВ «Авіаніка», ПП «Фігаро-Тур», ПП «Парадайз Тревел», ТзОВ «Авіакомпанія ВЕГА», ТзОВ «Енігма» на користь ДАП «Львівські авіалінії» на загальну суму понад 4 млн. гривень.

Стурбованість колективу авіапідприємства викликає те, що голова ліквідаційної комісії ДАП «Львівські авіалінії» Карпенко А.А., який призначений наказом Міністерства інфраструктури України від 15.01.2014 № 17, є мешканцем Донецької області і здійснює керівництво ліквідаційною комісією дистанційно без особистої присутності на підприємстві у м. Львові.

Крім цього, він видав наказ про звільнення всіх членів ліквідаційної комісії з 14 квітня 2014 року.

У зв’язку із звільненням попереднього голови ліквідаційної комісії Кальмука Н.Б. з посади, в якого була юридична освіта, підприємство залишилося без юридичного забезпечення.

Ситуація, яка виникла на підприємстві, потребує негайного кваліфікованого втручання Міністерства інфраструктури України», - сказано у листі голови Львівської ОДА.

Нагадаємо, Міністерство інфраструктури видало наказ про ліквідацію ДП «Львівські авіалінії» 3 листопада 2011 року. Останній політ літак підприємства здійснив у жовтні 2010 року, тоді і розпочались проблеми із виплатою заробітної плати.

Станом на листопад 2012 року борги підприємства складали 3 млн. грн.