Про це свідчить постанова Львівського апеляційного госпсуду від 21 січня, повідомляють «Наші гроші».

Йдеться про нежитлову будівлю готовністю 42% площею 441 кв.м.

У 2002 році фірма «Старий Лицар» отримала дозвіл Держархбудконтролю на встановлення павільйону «Квіти» на пр. В. Чорновола, 67а.

У 2004 році цей дозвіл не продовжили, оскільки фірма стала зводити там двоповерхову цегляну будівлю. Директора фірми притягнули оштрафували за самовільне будівництво. У подальшому міськрада, як власник землі, зобов’язала забудовника власним коштом знести споруду. Однак фірма вимог не виконала.

У 2008 році міськрада звернулась до суду про вирішення спору. Після порушення провадження по справі 16.12.2008р. рішенням Постійно діючого третейського суду при Юридичній корпорації «Принцип» право власності на будівлю визанано за Павлом Мамонтовим.

У жовтні 2015 р. суд відмовив у позові Шевченківській РДА про знесення будівлі. Зокрема суд вказав на те, що споруду справді зводив «Старий Лицар», але у 2008 році її оформлено у власність фізособи. Реєстрація права власності за громадянином Мамонтовим не скасовувалася. Відтак «Старий Лицар» не є належним відповідачем у справі. Райдержадміністрація подавала апеляцію, але суд вирішив, що вона не подала доказів для підтвердження вимог і залишив скаргу без задоволення.

З реєстру майнових прав відомо, що на пр. В. Чорновола, 67а знаходиться міні-ринок. «Старий Лицар» володів тут приміщеннями 1220 кв.м. Частини комплексу по 10-15 кв.м. приватизовані різними фізособами-підприємцями. За даними ЗМІ, підприємці протягом 10 років борються з фірмою «Старий Лицар», що будувала ринок, оскільки вона не віддала їм свідоцтво про експлуатацію і намагалася повторно продати їх місця.

У 2008 році незавершена будівля площею 441 кв.м. за рішенням третейського суду визнана власністю Мамонтова Павла Анатолійовича.

У Львові є фірма з назвою «Старий Лицар» ЛТД (раніше називалась просто «Старий Лицар»), власниками якої є Роман і Галина Сарновські, Лілія Терешко і Андріан Літвін.