Львів ’ яни переймають закордонний досвід у сфері соціального захисту бездомних . Власне з цією метою у Варшаві перебувають заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів та начальни ця управління соціального захисту Львівської міської ради Наталя Федорович .

У Варшаві львівські чиновники беруть участь у навчальному семінар і з покращення муніципального менеджменту у напрямку допомоги бездомним . Там вони мають ознайом итися з моделями роботи муніципалітету Варшави та громадських організацій, а також представ ити та обговор ити форми співпраці .

Окрім чиновників, від Львова у семінарі беруть участь директор Центру обліку та нічного перебування бездомних громадян Олександр Гресик, директорка львівської міської громадської організації «Спільнота взаємодопомоги «Оселя» Олеся Саноцька та директор громадської організації «Народна допомога – Львів» Тарас Кушнір.

Нагадаємо, що семінар у Варшаві є третім заходом проекту ««Logo East. Львів-Варшава-Гаага». 16 січня 2007 року у Львівській міській раді було підписано договір про співпрацю між Львівською міською радою та муніципалітетами Гааги та Варшави у сфері соціального захисту бездомних Львова.