Висновок експертів та львівських ЗМІ про те, що Кміть формує у керівництві ОДА команду «технарів і бізнесменів» є передчасний. Адже не будемо забувати, що троє заступників, які лишилися на своїх посадах, є активними членами політичних партій і депутатами місцевих рад. Нагадаємо, Валерій П’ятак і Олександр Ганущин є членами НСНУ, а також, відповідно, депутатами Львівської обласної та міської рад, Тарас Федак – член ХДС з великим стажем, а також голова між фракційного об’єднання «Наша Україна» у Львівській облраді.

З чотирьох нових кандидатів на посади заступника один так точно, а саме Ярослав Кашуба, на сьогодні є членом ВО «Батьківщина». Заяви Кашуби про те, що він два роки тому призупинив членство в БЮТ, для львівських однопартійців виявилися несподіванкою. Тим більше, що юридично не існує такого стану, як призупинення членства. Або ти є член партії, або напиши заяву на вихід з неї.

Як повідомили «Вголосу» у міській організації ВО «Батьківщина», Ярослав Кашуба зареєстрований членом партії у Личаківській районній організації. Заява на вихід із лав партії ним не подавалася і ніким не реєструвалася. Отож якщо Кашуба і не відчуває більше себе партійцем, то сама партія так не вважає і справедливо пишається успіхом свого партійця.

Як би там не було, але державному чиновнику такого рангу, як Кашуба, не личить брехати. Хоча, будьмо відвертими, Кашуба чинить так само, як і більшість чиновників, використовуючи політичну партію, як ліфт: треба піднятися догори – вступив у партію. А ліфти, які не тягнуть – нікому не потрібні. Спитайте у Сеника.