Йдеться про 5 млн. грн. субвенції з держбюджету для «Львівлектротрансу», які депутати перерозподілили для перевізників,інформує кореспондент Вголосу.

Під час розгляду цього питання депутат Юрій Кужелюк зазначив, якщо перевізникам цього року виділять 5 млн. грн., наступного вони вимагатимуть 10-15 млн. грн. Він наголосив, що перевізники повинні отримувати компенсацію з державного бюджету.

«Якщо електротранспорт має квитки, то на якій основі будемо компенсувати проїзд в маршрутках? Я категорично проти того, щоб відкривати цей ящик Пандори. Нехай введуть квитки (перевізники. – авт.) і отримають гроші з державного бюджету», – заявив він.

Думку колеги підтримав голова бюджетної комісії Яромир Самагальський.

«Дійсно держсубвенція знімається з електротранспорту. Дійсно наступного року будемо мати судові позови, де будуть вказані конкретні суми, які ми повинні будемо компенсувати перевізникам. І ми будемо мати додаткові проблеми», – зазначив він.

Крім того, він додав, що методика, за якою кошти планують ділити між перевізниками є не зовсім справедливою.

Відтак, депутати погодились виділити для перевізників 5 млн. грн. за умови, що розподіл коштів здійснюватимуть за погодження з інженерною та фінансовою депутатськими комісіями.