Іван Лещишин розповів, що після ухвалення закону «Про засади державної мовної політики» у Львові розпочалась повзуча русифікація всіх сфер життя, зокрема на залізничному вокзалі, у сфері телебаченні та радіо, а найбільше у сфері зовнішньої реклами.

Депутат розповів, що біля залізничного вокзалу (біля переходу з привокзального ринку на вокзал, навпроти церкви, що на вул. Чернівецькій та на кінцевій зупинці трамвая №6) розміщені щити з написом лише іноземною російською мовою: «Газета Взгляд: ученые определили что сало самый диетический продукт».

Також за словами депутата, біля ринку «Шувар» розміщено рекламний носій з рекламою моторного мастила російською мовою.
«Такі дії власника рекламних площ є обурливими і порушують вимоги Конституції України та принижують честь і гідність українців», – наголосив Іван Лещишин.

З огляду на сказане вище депутат попросив у мера негайно демонтувати і привести у відповідність до вимог Конституції конструкцію зовнішньої реклами біля переходу з Привокзального ринку на вокзал та на кінцевій зупинці трамвая №6, а також біля ринку «Шувар».

Крім того, депутат попросив Андрія Садового притягнути до відповідальності власника цих рекламних площ за грубе порушення Конституції і розірвати з ним угоди, а також притягнути до відповідальності посадових осіб Львівської міськради, які дали дозволи на розміщення такої реклами.