Відповідне звернення сьогодні під час сесії Львівської міської ради зачитав депутат Мирослав Данилків, передає кореспондент «Вголосу».

Він зазначив, що всі ці речі призводять до морального розбещення молодого покоління.

«До мене як депутата міської ради звернулися представники громадських організацій та християнських спільнот Львова із проханням очистити місто від аморальних речей, які калічать наших дітей. Насамперед це стосується розміщеної аморальної реклами на щитах, зупинках громадського транспорту, розпусної преси в кіосках, супермаркетах, продажу алкогольних напоїв в алкомаркетах», – зазначив депутат і пригадав два інтим-бутики, розміщені лише за 150 і 300 метрів від середньої школи №53 (просп. Чорновола, 6).

«Ми наближаємося до Страсного тижня. Від нас як влади міста громадські активісти справедливо вимагають виконання Законів України «Про захист суспільної моралі», «Про рекламу». Але ці речі для нашого міста повинні виконуватися не лише напередодні релігійних свят. Ми не маємо права творити подвійні стандарти моралі та духовності, а реклама повинна враховувати особливу чутливість дітей і не завдавати їм шкоди», – підкреслив депутат.

Зачитуючи звернення, Данилків акцентував на вимогах громадськості, серед яких – закриття стриптиз-клубів та іншого роду закладів, очищення міста від поліграфічної та рекламної продукції аморального змісту, зменшення кількості алкошопів на зупинках громадського транспорту.