Як інформує кореспондент Вголосу, звернення, яке під час учорашньої сесії ЛМР зачитав депутат Андрій Білоус, отримало підтримку у 68 голосів обранців.

Депутат наголосив, що сьогодні Україна стоїть на порозі подій, що можуть на багато років визначити вектор цивілізаційного вибору країни.

«Ми, будучи найпалкішими прихильниками євроінтеграції України, звертаємося до вас з проханням підтримати прагнення українського народу до повернення в європейську родину», – йдеться у зверненні. Враховуючи, що наші міста є побратимами, просимо вас звернутись до парламентів та урядів своїх країн зі зверненнями про підтримку укладання угоди про асоціацію та закликати відповідні уповноважені структури та посадові особи докласти максимальних зусиль для якнайшвидшої імплементації підписаної угоди», – йдеться у зверненні в зверненні.

Нагадаємо, раніше депутати Львівської обласної ради звернулись до керівників органів місцевого самоврядування регіонів-партнерів Львівщини, країни яких є членами Євросоюзу, щодо підтримки прагнення України отримати статус асоційованого члена Європейського Союзу.