Сьогодні у Львові обласна організація УНП провела символічний народний плебісцит для того, щоб визначити, яка проблема в місті сьогодні є найважливішою.
Протягом 2-ох годин мешканці Львова мали можливість проголосувати за дві пропозиції, які запропонувала Львівська обласна організація Української Народної Партії: - підтримати ідею будівництва Високого Замку або підтримати виділення коштів на поточні потреби Львова.

"27 травня 2005 року виконком Львівської міської ради, всупереч чинному законодавству, не провівши громадського обговорення, не маючи будівництва проекту, прийняв Рішення по виділення 2 мільйонів гривень на будівництво нового "Високого Замку". Ви підтримуєте пропозицію зараз?",- зазначається на одному з плакатів встановленим ЛОО УНП.

Натомість, на іншому плакаті мешканці Львова мали можливість прочитати, що за оцінками фахівців м. Львів потребує 300 млн. грн. На плакаті зазначався також перелік статей на які потрібно виділити кошти. Зокрема, до найдорожчих статей відноситься статті на ремонт аварійних будинків, на будівництво сміттєпреробного заводу, на ремонт доріг та закупівлю обладнання для лікарень та ін. "Ви підтримуєте виділення коштів на ці потреби?", - зазначається в кінці цього плакату.
За попередніми підрахунками, більшість львів'ян проголосували за першу пропозицію ЛОО УНП.

Прес-тайм