Зараз двірникові виробляють закордонний паспорт, а на відпочинок його проводжатиме Пікардійська терція. Про це сьогодні повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Вголосу приємно, що таки бувають випадки, коли слова політика не розходяться з його ділами. Нещодавно в інтерв’ю нашому виданню депутат Львівської міської ради Юрій Кардашевський поскаржився на те, що влада Садового мало уваги приділяє заохочуванню працівників комунальних служб та громадськості Львова.

«Чомусь в нас останнім часом все більше люди при владі надають перевагу батогу, а не прянику. Я ж вважаю, що повинно бути навпаки. Активність громадськості і не тільки її повинна бути помічена і відзначена. Що заважає нашій владі відзначити тих, хто з власної ініціативи займається озелененням вулиці, двору, прикрашанням будинків чи подвір’я?

Або, наприклад, провести конкурс серед двірників і нагородити його переможця за хорошу роботу путівкою на відпочинок? Нажаль, таких ініціатив влада не виявляє. А от поїхати в ЛКП і влаштувати там публічний «розбір польотів» – це типово в її поведінці. В районі, де я мешкаю, є жінка, яка сама озеленювала, поробила клумби. Біля церкви Марії Сніжної, на площі Звенигородській зробила три клумби. Ніхто не помітив, ніхто не відзначив її навіть після того, як я декілька разів попросив це зробити», поділився своїми думками Юрій Кардашевський.

З ініціативи саме Юрія Кардашевського Галицька районна адміністрація Львова провела конкурс на кращого двірника району, визнано у прес-релізі міської ради.